adidas

obuwie adidas originals • buty sportowe adidas originals

1243 produktów
1 / 26
Strona:z 26

Obuwie adidas Originals

adidas Originals to klasyka. Tworząc tę serię sięgnęliśmy do korzeni, by odwzorować kultowy i ponadczasowy styl, który nigdy nie wychodzi z mody. To również nasze dziedzictwo, noszone przez kolejne pokolenia w ciągu niemalże całej naszej historii. Silnie nawiązując do najsławniejszych modeli z poprzednich dekad, obuwie adidas Originals jest znakomitym połączeniem klasycznego stylu z innowacyjnymi technologiami—by stworzyć to, co najlepsze. Od minimalistycznych Stan Smith, przez słynne Superstars, aż po komfortowe i uniwersalne Swift i Gazelle, buty sportowe adidas Originals przyciągają spojrzenia, niezmiennie od lat.

Pewnym krokiem wśród najlepszych

Obuwie adidas Originals to marka, która pewnym krokiem weszła do popkultury i stała się częścią sukcesu największych sław sportowego świata. Inspirowane legendą tenisa buty Stan Smith stały się ikoną minimalistycznego stylu od 1972 roku, a kolekcja Superstars była rozchwytywana najpierw przez gwiazdy koszykówki, a później hip-hopu. Dziś obie kolekcje to gwiazdy wśród butów, a ich oldschoolowy design został przystosowany do dzisiejszego szybkiego życia w miejskich metropoliach. Na trening, czy na ulicę—buty sportowe adidas Originals zawsze dotrzymają ci kroku.

Bądź oryginalny, wygodnie

Klasyczne 3-Stripes, czy słynna koniczynka? Obuwie adidas Originals to jedyna kolekcja, w której znajdziesz nasze logo Trefoil, będące podstawą i jednocześnie początkiem całej kolekcji. Ale nazwa Originals nie wzięła się znikąd—to nasza najsłynniejsza i najbardziej kultowa kolekcja, do której trafiają najlepsze produkty, zawsze utrzymane w nostalgicznym duchu i podparte bogatą historią.

Oryginalny design i nowe technologie

Nie znajdziesz nic bardziej oryginalnego, ale buty sportowe adidas Originals to coś znacznie więcej. Buty z tej kolekcji to znakomite połączenie funkcjonalności, wygody i rewolucyjnych technologii, które sprawią, że każdy kolejny krok stanie się przyjemnością, pozwalając ci zajść jeszcze dalej. Sprężysta pianka EVA, innowacyjna amortyzacja Boost, cholewka Primeknit otulająca twoja stopę, czy wkładki OrthoLite®, które zadbają o świeży i długotrwały komfort to jedynie niektóre z technologii dostępnych w różnych butach z tej serii. Znajdź swój oryginał i nie oglądaj się za siebie.