Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

halówki adidas

50 produktów
1 / 2
Strona:z 2

HALÓWKI DO PIŁKI NOżNEJ

Futsal rządzi się innymi prawami: boisko jest wewnątrz, zespoły zredukowano do pięciu zawodników, a korki zostały zamienione na buty halowe. Chociaż ten sport jest bliskim kuzynem piłki nożnej, przy wyborze wyposażenia należy przyjąć inne kryteria: podeszwa musi być dostosowana do powierzchni typowych dla hali, konieczne jest mocniejsze dopasowanie i lepsza amortyzacja. Te buty są wygodne jak klapki – już nigdy nie zechcesz ich zdjąć!
Precyzja i zwinność
Kontrola to słowo-klucz w futsalu. Musisz mieć dobre czucie piłki, kontrolować ją i robić to, co zaplanujesz. Dzięki doskonałemu dopasowaniu buty na halę adidas są niesamowicie wygodne. Pozwalają na maksymalne przyspieszenie i szybkie zwroty, jednocześnie stabilizując stopę. Mimo że boisko jest mniejsze, w dalszym ciągu musisz sporo biegać: buty halowe muszą być wykonane z oddychającego materiału, który ograniczy pocenie stóp. Oto technologie adidas, które pozwolą Ci zwiększyć wydajność:
  • Technologia Dual Lock Collar zapewnia wsparcie kostki i stabilność
  • Technologia TORSION TAPE łączy elastyczność i wsparcie
  • AGILITY KNIT 2.0 forefoot dla mocnego dopasowania standardowego oraz dynamicznego
  • Technologia Controlskin dająca panowanie nad piłką
Wybierz swój model
Na stronie adidas.pl znajdziesz róże typy halówek. Możesz wybrać wzór sznurowany lub wsuwany, skórzaną, syntetyczną lub materiałową cholewkę, a także kolor, który najbardziej Ci odpowiada. Buty Nemeziz Tango zapewniają niezrównaną zwinność a model Predator – absolutną precyzję. Natomiast obuwie Copa Tango to legendarna klasa sama w sobie. Trudny wybór, prawda?
Halówki adidas

Halówki adidas pomogą ci odkryć zupełnie nowy rodzaj wyzwania w piłce halowej—to ukłon w stronę zamkniętych przestrzeni, gdzie kontrola, przyspieszenie i niezawodna precyzja mają jeszcze większe znaczenie. Nemezis Tango o wyjątkowej zwinności czy buty Predator, które dadzą ci absolutną precyzję? A może legendarna klasa w postaci Copa? W halówkach adidas znajdziesz najróżniejsze materiały, kształty i kolory, byś mógł dopasować je do swojej gry. A wszystko to podparte najlepszymi innowacjami od adidas, wybranymi i dostosowanymi do gry na hali.

Jednym z kluczowych elementów, które wyróżniają halówki adidas na tle innych kolekcji jest lekka, perforowana podeszwa z gumy, która doskonale sprawuje się na hali. Dzięki znakomitej przyczepności na sztucznej powierzchni, poczujesz pewność w każdym kroku, a giętka budowa pozwoli na szybkie, zdecydowane ruchy. To elastyczność, dzięki której wyciśniesz z gry jeszcze więcej. Jeśli szukasz dodatkowej amortyzacji i sprężystości, przyjrzyj się modelom Copa, w których podeszwa środkowa wykonana jest z pianki EVA. Podeszwa to jedno, ale intensywna gra na hali nie uda się bez komfortu i bezpieczeństwa. Specjalnie skonstruowana cholewka od adidas dostosowuje się do stopy i blokuje ją przy gwałtownych ruchach, dając ci stabilizację i wygodę na długie godziny. Dzięki Controlskin i Primemesh, a więc specjalnym tłoczeniom na powierzchni, cholewka zapewnia też znacznie lepszą kontrolę przy każdym kontakcie z piłką. Daje się ona lepiej prowadzić nawet przy dużej szybkości, a przyjęcie z powietrza czy mocny strzał już nigdy cię nie zaskoczą.

Halówki adidas to również niepowtarzalny styl, dzięki któremu wyróżnisz się na boisku — od klasycznej i wytrzymałej skóry po powlekaną cholewkę z siateczki, która zapewni świeżość podczas najbardziej wymagającego treningu. Jeśli szukasz czegoś zupełnie nowego, mamy rozwiązanie: Nemezis Tango z cholewką Agility Bandage. To cholewka, przypominające miękkie bandaże, które oplatają się wokół stopy, śledząc jej każdy ruch. Agility Bandage pozwoli zapomnieć o otarciach, a buty będą gotowe do mocnej gry już przy pierwszym założeniu.