adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

buty do wody adidas · buty wodne adidas · buty na plażę adidas

 
[44]

Buty do chodzenia po wodzie adidas

Na basen, pod prysznic, czy na plażę, buty do chodzenia po wodzie adidas sprawdzą się wszędzie tam, gdzie twoje stopy mogą zmoknąć. Ale to od ciebie zależy, gdzie będą ci towarzyszyć — buty do wody adidas równie dobrze sprawują się po treningu na basenie czy siłowni, dając zmęczonym stopom komfort i błogi odpoczynek. Obuwie w tej kolekcji to przede wszystkim klapki Adilette, które od 1972 roku stały się najbardziej popularnymi klapkami na świecie. Dziś znajdziesz je w różnych odmianach, zależnie od tego, czego potrzebujesz — Cloudfoam dla dodatkowej wygody, szybkoschnące Aqua i Shower, lub Comfort, jeśli szukasz swobody podczas regularnego dnia w mieście. Model Adissage to z kolei błogi masaż stóp od adidas, w każdym kroku. Cokolwiek chodzi ci po głowie, buty do chodzenia po wodzie adidas pomogą to zrealizować.

Odporny na wodę komfort

Woda to żywioł, który nie zostawia na tobie i twoich butach suchej nitki. Z butami do wody adidas to nigdy nie będzie problemem. Buty wodne adidas idealnie odnajdują się w wilgotnym środowisku, a materiały, z których są wykonane sprawiają, że woda spływa po nich jak po kaczce. To jednak nie wszystko, co mają ci do zaoferowania w kwestii komfortu. Buty wodne adidas zapewniają przyjemne uczucie relaksu dzięki profilowanej wkładce, która idealnie współgra ze stopą, zapewniając długotrwały komfort w każdych warunkach. Dzięki miękkim podeszwom, chodzenie po wodzie stanie się przyjemnością, a buty do wody adidas będą wygodną oazą dla zmęczonych stóp. Zależnie od modelu, podeszwy kryją w sobie takie innowacje, jak Cloudfoam czy pianka EVA, które dadzą ci dodatkowy zastrzyk energii dzięki zwiększonej amortyzacji. Te buty do chodzenia po wodzie adidas zawsze dotrzymają ci kroku, nieważne gdzie się wybierzesz.

Mobilność na gorącym piasku

Miękkie podeszwy najbardziej widoczne są w naszych japonkach Eezay. Te buty na plażę adidas zapewnią lekki komfort i swobodę podczas przemierzania gorących piasków, bo w Eezay zarówno środkowa, jak i zewnętrzna podeszwa zbudowane są z pianki EVA, zapewniającej dobrą amortyzację w nierównym terenie. Te buty na plażę adidas zadbają o dodatkową elastyczność i komfort, przez cały dzień.

Masaż dla zmęczonych stóp

A co z treningiem? Choć każde z butów na plażę adidas świetnie sprawdzą się również na basenie czy pod prysznicem w twojej ulubionej siłowni, model Adissage idzie o krok dalej, stając się dosłownie masażem stóp od adidas. Wkładka w tym modelu wykonana jest z wypustek z pianki EVA, które masują stopy, przynosząc ulgę na każdym kroku. Już sama droga pod prysznic stanie się przyjemnością, bo buty Adissage to po prostu relaks, który działa od razu po treningu. Oddziałując na każdy mięsień w stopie, buty wodne adidas Adissage dodadzą stopom wigoru po treningu, przynosząc na myśl błogie ”ach”.