adidas

Copa

68 produktów
1 / 2
Strona:z 2

BUTY PIŁKARSKIE ADIDAS COPA

Zmień na lepszy kontakt z piłką, zachowaj spokój i bądź twardy dzięki butom piłkarskim adidas Copa. Przeżyj historię największej gry na świecie dzięki jednym z najbardziej kultowych butów piłkarskich ostatnich czterech dekad, dostosowanych do potrzeb współczesnej gry. Od czasu debiutu na mistrzostwach śwata w 1982 roku, Copa są na każdym kontynencie, pomagając zawodowcom i graczom na nowo zdefiniować ich umiejętności piłkarskie.
Znajdź swój kontakt
Doświadcz niesamowitej kontroli nad piłką i uwolnij precyzję gry dzięki dopasowanym do Ciebie butom piłkarskim Copa. Wybieraj spośród rozmiarów męskich, damskich i dziecięcych i znajdź najlepsze dopasowanie wśród rozmiarówki od 3,5 do 13, aby zyskać poczucie pełnej kontroli. Zdefiniuj na nowo swój piłkarski styl w efektownych kolorach od klasycznej czerni i bieli po turkus i srebro.
Copa – technologia obliczona na sukces
Znajdź świetny kontakt z piłką, precyzyjne podania i doskonałą kontrolę pracy stóp dzięki piłkarskim butom Copa. Doprowadź do mistrzostwa wspaniałą grę za sprawą czterech dekad rozwoju technologii Copa.

Odkryj wyjątkowe czucie piłki i doskonałą kontrolę dzięki nowej bezszwowej i gładkiej cholewce.

Poczuj wygodę i niezwykłą sprężystość za sprawą wysokiej jakości skóry syntetycznej, którą znajdziesz wyłącznie w butach Copa.

Pokaż swoją moc na boisku z elastyczną konstrukcją cholewki, zapewniającej bezpieczne dopasowanie.

Nie poddawaj się z ergonomiczną cholewką i specjalnie zaprojektowaną skarpetką, która zapewnia stopom boczne wsparcie i stabilność.

Przejmij kontrolę nad grą, doskonal swój kontakt z piłką i wytycz swoją drogę do zwycięstwa dzięki butom piłkarskim adidas Copa. Poznaj nowe oblicze piłki nożnej i przenieś swoją grę na nowy poziom.