Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

Łagodzenie pandemii COVID-19 zależy od nas wszystkich – ogólnoświatowego teamu

Sport pomaga nam zmieniać świat na lepsze. Mocno w to wierzymy i dokładamy wszelkich starań, by wspierać nasze społeczności, poszukiwać nowych rozwiązań i pomagać tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

Wspólne inicjowanie zmian służy dobru nas wszystkich.

CO ROBIMY?

Jako jeden team pomagamy tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

DBAJMY O SIEBIE SAMYCH

Bezpieczeństwo naszego szeroko pojętego teamu to dla nas rzecz najważniejsza. Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz lokalnych władz nasze sklepy pozostaną zamknięte do momentu, kiedy ich ponowne otwarcie będzie bezpieczne; w tym czasie będziemy wypłacać wynagrodzenia za zaplanowane godziny pracy w czasie zamknięcia sklepów.

DBAJĄC O TYCH, KTÓRZY SĄ NA PIERWSZEJ LINII FRONTU

Współpracujemy z firmą Carbon przy produkcji 18 000 drukowanych w 3D przyłbic ochronnych tygodniowo dla pracowników służby zdrowia w Stanach Zjednoczonych, a także rozdamy 100 000 masek środowiskom medycznym na całym świecie.

DONACJE NA RZECZ FUNDUSZY DO WALKI Z PANDEMIĄ

Dzięki donacji w wysokości 3 milionów euro na rzecz Reakcyjnego Funduszu Solidarnościowego do walki z COVID-19 przy WHO i 1.25 miliona euro na rzecz China Youth Development Foundation, pomagamy tym, którzy pomocy najbardziej teraz potrzebują.

ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKÓW

Wszystkie darowizny naszych pracowników trafiają na konta związane z pomocą w walce z COVID-19. A my podwajamy ich wartość. Zapewniamy również możliwość wirtualnego wolontariatu partnerom non-profit w Stanach Zjednoczonych i w Niemczech, z planami rozszerzenia tych programów na cały świat.

JAK MOŻNA SIĘ DO NAS PRZYŁĄCZYĆ?

Wspólnie inicjujemy zmiany, których potrzebuje świat. Przyłącz się do #hometeam.

#HOMETEAMHERO CHALLENGE

Przećwiczmy wspólnie milion godzin online. Zbierzmy 1 milion dolarów na fundusz #COVID19Fund.

ZAKRYJ USTA I NOS. MYŚL O SWOIM TEAMIE

10 zł z każdego sprzedanego zestawu maseczek na usta i nos przekażemy na konto Save The Children’s Global Coronavirus Response Fund.

DBAJ O ZDROWIE Z #HOMETEAM

Ze względu na sytuację musimy żyć w pewnego rodzaju izolacji, ale wierzymy, że w sporcie jest siła, która pomaga nam być razem. Wspólnie ze sportowcami, artystami i osobami ze świata mody i sztuki (a jest ich w sumie ponad 2500!) staramy się dawać nadzieję, wskazówki dotyczące zdrowia, relaks i poczucie, że nie jesteście sami, że razem jesteśmy #hometeam.