Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 199 PLN
30 dni na darmowy zwrot lub wymianę

Kurtki dziecięce

67 produktów
1 / 2
Strona:z 2

KURTKI DZIECIęCE ADIDAS DLA MAłYCH TWÓRCÓW

Dzieci nie zawsze przywiązują uwagę do komfortu, ponieważ ich głównym celem jest odkrywanie świata. Zabawy na betonie lub trawie, zawirowania, podskoki i turlanie – na zewnątrz liczą się zasady stworzone przez juniorów. Odpowiedni komfort i styl może jednak zachęcić dziecko do założenia dodatkowej warstwy, która zapewni mu ciepło i ochronę. Sprawdź nasze propozycje, jeśli szukasz kurtki dziecięcej dla Twojego małego sportowca.
Cienkie kurtki treningowe i wiatrówki dla dzieci
Wiele kurtek adidas nosi w sobie dziedzictwo lat siedemdziesiątych. Ulepszyliśmy je jednak poprzez zastosowanie współczesnych, zaawansowanych technologicznie materiałów, których dzieci potrzebują tak samo, jak dorośli. Postaw na trzy paski, które są wyznacznikiem sportowej i ulicznej mody. Klasyczny lub sportowy wygląd urozmaicają kolorowe elementy oraz przyciągające uwagę nadruki, które inspirują do zabawy i pobudzają wyobraźnię.
Dziecięce kurtki piłkarskie
W przeciwieństwie do klasycznych bluz kurtki piłkarskie dla dzieci podkreślają sportowy styl właściciela. W umiarkowanych temperaturach ułatwiają młodym zawodnikom rozgrzewkę bez przegrzewania organizmu. Jeśli szukasz kurtki sportowej, postaw na taką, w której wykorzystano technologię wentylacji climacool®. W ten sposób zapewnisz skórze dziecka wentylację podczas treningów na świeżym powietrzu. Dzieci uwielbiają też repliki kurtek klubowych ulubionego zawodnika lub drużyny.
Dodatkowa ochrona dla dzieci
Wiatrówki adidas dla dzieci pozwalają stawić czoła kaprysom pogody, kiedy w grę wchodzi mecz lub trening na zewnątrz. Szukaj sportowych kurtek dla dzieci z kapturem zapinanym na zamek, elementami odblaskowymi oraz wodoodporną membraną. Dzięki nim nie musisz martwić się o swoją pociechę, kiedy wychodzi z domu w mało przyjemną pogodę.