adidas

PLAY CONNECTED

Wkładka GMR. Synchronizacja, która pozwala na decydowanie o przebiegu gry.

RZĄDŹ W OBU ŚWIATACH

Podania, sprinty, strzały – wszystko liczy się w EA SPORTS FIFA Mobile. Połączyliśmy siły z EA SPORTS FIFA Mobile i Jacquard™ by Google, by stworzyć GMR, specjalną wkładkę z modułem monitorującym. Włóż ją do piłkarskiego buta i... automatycznie wejdziesz do piłkarskiej gry. Jeśli robisz postępy, notowania Twojej drużyny EA SPORTS FIFA Mobile idą w górę. Podejmuj nowe wyzwania, nabywaj nowych umiejętności Skill Boosts, podnoś swoją ocenę, by mieć powód do dumy i lepszą pozycję w tabeli wyników.

WYJĄTKOWA OFERTA: WYBIERZ DLA SIEBIE 95 DYBALA PLAYER ITEM

Połącz moduł adidas GMR do EA SPORTS FIFA Mobile i wybierz dla siebie Paulo Dybala -95- Player Item. Bierz udział w cotygodniowych wyzwaniach GMR i zdobywaj nowe umiejętności Skill Boosts, by poprawić wyniki swojego Teamu.

Sprinty – Inni daleko za Tobą

Czy błyskawicznie omijasz obrońców na boisku czy tylko trenujesz zrywy, GMR mierzy Twój bieg i nagradza Cię.

Podania – Ciągle w ruchu

Szybkie tiki-taka i precyzyjne podania crossowe. Bez względu na to, jak posyłasz piłkę, GMR nastawia licznik, a Twoja ocena wędruje w górę, bo doceniamy Twoje umiejętności.

Strzały – Wyższy poziom mocy

Strzały w okienko czy petarda w dolny róg bramki. Im więcej mocy w przyłożeniu, tym lepsza ocena, świadcząca o Twoich umiejętnościach.

Przebiegnięty dystans – Na okrągło

Nie zatrzymujemy się. Podnieś swoją ocenę i bądź obecny w każdym miejscu, by nie dać się złapać przeciwnikowi.

AKTYWUJ GMR JUŻ TERAZ

Często zadawane pytania

adidas GMR to nowy sposób na grę, w której monitorujesz każdy swój ruch – składa się z wkładki GMR i modułu Jacquard Tag. Moduł, stworzony przez Jacquard™ by Google i rozpoznający ruchy stóp w grze w piłkę nożną, należny umieścić we wkładce GMR. Moduł monitoruje Twoje zachowanie na boisku i synchronizuje zebrane dane z grą FIFA Mobile, co zapewnia Ci dostęp do wyjątkowych funkcji, pozwala na zwiększenie ogólnej oceny drużyny i skuteczne wykonywanie wyzwań.
Wystarczy mieć produkt GMR, urządzenie kompatybilne z Jacquard i aplikacje adidas GMR oraz EA FIFA Mobile, które są dostępne do pobrania za darmo
Moduł Jacquard Tag to połączenie żyroskopu, przyspieszeniomierza i procesora, które w doskonały sposób obserwuje i analizuje różne ruchy stopy i ich fazy podczas gry w piłkę. Dzięki niemu można mierzyć liczbę kopnięć, podań, szybkość na boisku i przebiegnięty dystans.
Wymagany jest smartfon, na którym zainstalować można aplikację adidas GMR oraz grę EA FIFA Mobile. Wymagania dotyczące tych aplikacji możesz znaleźć w sekcji „Jakich aplikacji potrzebuję?”.
Możesz kupić adidas GMR w wybranych sklepach adidas i na lokalnej stronie adidas w następujących krajach: Stany Zjednoczone, Kanada, Japonia, Australia, Nowa Zelandia, Turcja, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja, Holandia, Szwecja, Czechy, Polska, Szwajcaria, Grecja, Dania, Portugalia, Austria, Norwegia, Irlandia, Belgia, Słowacja i Finlandia.