Informacja o wycofaniu artykułów kąpielowych z trzema paskami

Ostatnio zmienione: 17/10/18

adidas ogłosił dobrowolne wycofanie produktów kąpielowych dla dzieci z linii Infinitex 3-Stripe. Zdecydowanie zaleca się, aby dzieci w wieku do 14 lat przestały używać wycofanych produktów. Produkty, których dotyczy problem, można zwrócić do firmy adidas lub autoryzowanych dealerów, gdzie zostały zakupione produkty, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy.
 

Firma adidas otrzymała ostatnio od klientów raporty dotyczące trzech pasków na strojach kąpielowych linii Infinitex range może niespodziewanie spaść w kontakcie z wodą. Późniejsze śledztwo przeprowadzone przez stronę trzecią wykazało, że używanie dotkniętych produktami strojów kąpielowych może stanowić potencjalne zagrożenie dla dzieci, ponieważ paski mogłyby utknąć na przedmiotach lub innych dzieciach na zewnątrz lub wewnątrz wody i zaplątać się, co mogłoby doprowadzić do obrażeń. Dotychczas nie zgłoszono żadnych obrażeń.
 

Aby dowiedzieć się, czy twój produkt został naruszony, odwiedź stronę: PDF


 

Jak zwrócić mój produkt Infinitex 3 Stripes?
 

adidas zakup w sklepie stacjonarnym
Jeśli produkt został zakupiony w sklepie stacjonarnym możesz go zwrócić i otrzymać pełen zwrot środków. Nie jest wymagany dowód zakupu (paragon).
 

adidas zakup u autoryzowanego sprzedawcy
Jeśli produkt został zakupiony u autoryzowanego sprzedawcy możesz go zwrócić w tym samym miejscu by otrzymać pełen zwrot środków. Nie jest wymagany dowód zakupu (paragon).
 

adidas zakup przez stronę internetową
Jeśli produkt został zakupiony poprzez adidas.pl, skontaktuj się z działem obsługi klenta, aby otrzymać dokumenty zwrotnę i pełen zwrot środków. Nie jest wymagany dowód zakupu (paragon).

Czy artykuł był pomocny?

Tak / Nie

Gdzie jest moje zamówienie?

Zaloguj się lub skorzystaj z funkcji monitorowania (Tracker), aby śledzić swoje zamówienie, rozpocząć zwrot, anulować lub sprawdzić status zwrotu pieniędzy.

Nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

ZWRÓĆ SIĘ DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Pon.- Pt.: 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 17:00