Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

adidas na rower

119 produktów
1 / 3
Strona:z 3

adidas Kolarstwo szosowe

Zapaleni kolarze wiedzą, że jeśli chodzi o sprzęt, to zaufanie i pewność muszą iść w parze z rezultatami. Musisz na 100% być pewnym swoich opon, kondycji roweru, hamulców, które zadziałają, kiedy potrzeba, odpowiedniego siodełka i szortów, w których jeździsz.

Artykuły od adidas do jazdy na rowerze są wygodne, stworzone zgodnie z najnowszymi technologiami sportowymi i stylowe. Pasują do każdej rowerowej aktywności. Sześć dekad w peletonie... efektem są najlepsze ubrania do jazdy na rowerze dla kobiet i dla mężczyzn. Są to: koszulki, spodnie i szorty, skarpety, rękawiczki. Oczywiście ubrania dla kobiet zostały stworzone tylko z myślą o kobietach.

Partnerzy w jeździe na rowerze

My żyjemy jazdą na rowerze. My oddychamy jazdą na rowerze. W ciągu sześciu dekad udało nam się doskonale dopracować ubrania do jazdy na rowerze, dzięki współpracy z takimi kolarzami jak: Eddy Merckx, Sir Chris Hoy, Victoria Pendelton, Laura Kenny; drużynami: Team Telekom, Team Sky, a także reprezentacjami narodowymi i federacjami olimpijskimi, takimi jak British Cycling i Team GB. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni.

Ogromne podziękowania również dla naszych wieloletnich partnerów: The 5th Floor w Londynie i Nowym Jorku, 8Bar z Berlina i profesjonalistów z Ghost Factory Racing Team. Dziękujemy także wszystkim bohaterom, których nazwisk teraz nie wymienimy, a których kolarskie doświadczenie służyło nam pomocą i było dla nas natchnieniem. Dziękujemy. Wiecie, jak jesteście dla nas ważni.