Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Nemeziz

 
[94]

Buty Nemeziz to kwintesencja innowacyjnego podejścia adidas do futbolu i designu. Nowoczesne technologie gwarantują komfort i doskonałe panowanie nad piłką, a wyjątkowy fason dodaje polotu na boisku.

NIE DO ZATRZYMANIA

Zbij przeciwnika z tropu szaloną pracą nóg. Zaskakuj i myl obrońców. Za każdym razem. Odkryj swoje niesamowite możliwości! W butach Nemeziz chodzi właśnie o to.

1 / 2
Strona:z 2

BUTY PIŁKARSKIE ADIDAS NEMEZIZ

Przejmij grę i zostaw przeciwników w tyle, uwalniając swoją zwinność w butach piłkarskich adidas Nemeziz. Zaprojektowane, aby wspierać Twoje stopy podczas błyskawicznych przejść, szybkich ruchów i śmiałej gry, buty Nemeziz oferują najlepszą mobilność i niezwykłe możliwości podczas najwspanialszej gry na świecie.
Wybierz swoją strategię
Znalezienie piłkarskiego stylu jest proste, gdy wybierasz spośród męskich, damskich i dziecięcych butów piłkarskich Nemeziz w efektownych kolorach i śmiałych wzorach. Pełna gama rozmiarów zwiększających się o połowę, zapewnia solidne dopasowanie, poprawiające Twoją zwinność i szybkość na boisku. Oprócz klasycznych butów piłkarskich do gry na naturalnych nawierzchniach, kolekcja Nemeziz obejmuje buty do gry na hali, miękkiej nawierzchni i murawie, które pomogą Ci uwolnić najwyższą wydajność na każdym gruncie.
Bądź Nemeziz
Bądź niczym nieubłagane przeznaczenie dla swoich przeciwników. Podejmij ryzyko i graj własną grę dzięki technologii butów piłkarskich, która pozwala stworzyć unikalny styl na boisku.

Uwolnij pełną zwinność, przechodząc przez linię obrony za sprawą elastycznych taśm Agility Bandage.

Wykorzystaj każdą lukę dzięki technologii podeszwy Torsionframe, dającej elastyczność zwrotność.

Przechodź przez obronę z łatwością dzięki specjalnej formie przedniej części cholewki.

Zachowaj kontrolę z tekstylnymi cholewkami, które pozwalają uzyskać bezpośredni kontakt z piłką i są wyjątkowo wytrzymałe.

Jeśli chcesz robić postępy, przedrzeć się przez obronę i wyeliminować przeciwników z gry, buty Nemeziz są dla Ciebie idealnym partnerem. Zwiększ swoją wydajność i moc za sprawą światowej klasy butów piłkarskich zapewniających idealną precyzję i sprawność.