alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Jaki jest czas oraz koszt dostawy?

Przy zamówieniu na kwotę co najmniej 110zt – dostawa jest bezpłatna! 
 
Poniższa tabela przedstawia orientacyjny czas dostawy w zależności od aktualnie dostępnej formy dostawy. Przewidywana data dostawy pojawi się podczas finalizowania zamówienia. 
 
Zazwyczaj dostawa zajmuje 3-4 dni roboczych, lecz z powodu COVID-19 terminy mogą się wydłużyć.

SPOSÓB DOSTAWY

5-1-Delivery-method

Przesyłka standardowa do domu z DPD (płatność gotówką za pobraniem – UPS)Odbiór zamówienia w DPD punkcie odbioruPrzesyłka ekspresowa z UPSOdbiór w sklepie adidasCzas dostawy może być dłuższy w przypadku produktów personalizowanych

CZAS DOSTAWY

5-2-Time

Dni roboczych:4-5Dni roboczych: 4-5Dni roboczych: 1Dni roboczych: 0-5Dni roboczych: +1-2

KOSZT

5-3-Cost

20 zł

Dostawa bezpłatna przy zamówieniu na kwotę co najmniej

110zt

20 zł

Dostawa bezpłatna przy zamówieniu na kwotę co najmniej

110zt

65 złZa darmo


* Czas dostawy w przypadku odbiorów w sklepie jest zróżnicowany, ale odbiór może być możliwy już tego samego dnia, jeżeli produkty są dostępne. Jeżeli musimy uzupełnić zapasy produktów z magazynu, może to potrwać do 3  dni roboczych.

Gdzie jest moje zamówienie?

Jeśli chcesz monitorować status swojego zamówienia, wejdź na stronę szczegółów zamówienia. Jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, na pewno postaramy się zrobić to jak najszybciej.  Jeśli wysłaliśmy już do Ciebie wiadomość e-mail z kodem śledzenia przesyłki realizowanej przez DPD lub UPS, skorzystaj z załączonego w nim linku do monitorowania zamówienia, by mieć dostęp do najaktualniejszych informacji na temat dostawy.

Możliwe, że Twoje zamówienie zostało rozdzielone na kilka przesyłek, z których każda posiada oddzielny kod oraz link do monitorowania zamówienia.

Produkty w przedsprzedaży i produkty mające ponownie pojawić się w magazynie:

Pamiętaj, że: Produkty tymczasowo niedostępne, które można zamówić w przedsprzedaży, mają inny czas realizacji dostawy. Więcej informacji znajdziesz tutaj, a szacowaną datę wysyłki możesz zobaczyć na stronie szczegółów zamówienia.

Nie będzie Cię w domu, gdy nadejdzie przesyłka?  

Możesz zarządzać przesyłką, korzystając z linku monitorowania zamówienia, otrzymanego w e-mailu od: DPD lub UPS. Możesz przekierować przesyłkę do sąsiadów, pobliskiego punktu odbioru lub zmienić datę jej nadejścia.

 

Zasady wysyłki i ograniczenia:

  • Sklep adidas.pl może dostarczać towary wyłącznie na terenie Polski.
  • Nasi dostawcy pracują od poniedziałku do piątku.
  • Nie dostarczamy przesyłek do skrytek pocztowych.
  • Zamówienia wysyłane są tylko w dni robocze. Roboczymi są dni od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem świąt państwowych w Polsce i w Niemczech.
  • Czas dostawy różni się w zależności od rodzaju zamawianych produktów, lokalizacji oraz sposobu wysyłki. Podczas wyprzedaży i promocji czas dostawy może się nieco wydłużyć.
  • Personalizowanie produktu (np. dodanie imienia, numeru lub flagi) zajmuje około 1-2 dni roboczych. Podczas premiery nowych koszulek piłkarskich, w związku ze zwiększoną liczbą zamówień, czas dostawy może wydłużyć się o 2-4 dni.
  • Ze względu na trudności logistyczne w realizacji dostaw na niektórych odległych obszarach,  zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia i/lub przedstawienia dodatkowych warunków realizacji takiego zamówienia (na przykład uzależnienie dostawy od wartości minimalnej transakcji).
  • Nasi doradcy klienta poinformują Cię o anulowaniu zamówienia i/lub o dodatkowych warunkach jego realizacji tak szybko, jak to możliwe.
Dni wolne od pracy i dni, w których magazyny są zamknięte
Dostawa zamówień złożonych w święta państwowe lub na dzień przed nimi może potrwać dłużej. Weź to pod uwagę, składając zamówienie w poniższe dni: 01.01.21, 06.01.21, 04.04.21, 05.04.21, 01.05.21, 03.05.21, 23.05.21, 03.06.21, 15.08.21, 01.11.21, 11.11.21, 25.12.21, 26.12.21.

CZY ARTYKUŁ BYŁ POMOCNY?

GDZIE JEST MOJE ZAMÓWIENIE?

Zaloguj się lub skorzystaj z funkcji monitorowania (Tracker), aby śledzić swoje zamówienie, rozpocząć zwrot, anulować lub sprawdzić status zwrotu pieniędzy.

NADAL NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE?

ZWRÓĆ SIĘ DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Pon.- Pt.: 08:00 - 18:00

Sobota: 09:00 - 17:00