alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Produkty zakupione w internetowym sklepie adidas
Nie ma możliwości przygotowania faktury VAT, ale wysokość VAT oraz cena Twoich zakupów zawsze znajdują się na dołączonej fakturze. Jeśli wprowadzono numer VAT podczas finalizowania transakcji, pojawi się on również na fakturze. Twój numer VAT nie może zostać dodany po złożeniu zamówienia, dlatego wpisz numer VAT podczas składania zamówienia, gdy przechodzisz do wyboru sposobu dostawy. 
 
Produkty zakupione w stacjonarnym sklepie adidas
Możesz otrzymać fakturę VAT, kupując produkty w sklepach własnych adidas. Odwiedź oficjalny sklep adidas i poproś o fakturę VAT. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą.

CZY ARTYKUŁ BYŁ POMOCNY?

GDZIE JEST MOJE ZAMÓWIENIE?

Zaloguj się lub skorzystaj z funkcji monitorowania (Tracker), aby śledzić swoje zamówienie, rozpocząć zwrot, anulować lub sprawdzić status zwrotu pieniędzy.

NADAL NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE?

ZWRÓĆ SIĘ DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Pon.- Pt.: 08:00 - 18:00

Sobota: 09:00 - 17:00