W ciągu ilu dni mogę zwrócić zamówienie?

Ostatnio zmienione: 05/06/20

Produkty zakupione w sklepie internetowym adidas
Możesz zwrócić zamówienie w ciągu 100 dni (lub 14 dni*, przy produktach najbardziej poszukiwanych - hype, takich jak Yeezy) od dnia otrzymania. Jeśli zamówienie dotarło do Ciebie w kilku przesyłkach, okres 100 dni rozpoczyna się w momencie otrzymania ostatniej przesyłki.

*Pamiętaj, że najbardziej poszukiwane produkty (hype), takie jak Yeezy, można zwrócić tylko w ciągu 14 dni od daty dostawy. W czasie zamawiania takich produktów (hype), informujemy Cię o okresie zwrotu wynoszącym 14 dni.

Produkty zakupione w stacjonarnym sklepie adidas
Produkty zakupione w tradycyjnym oficjalnym sklepie adidas mogą być zwrócone do sklepu w terminie do 100 dni (lub 14 dni, przy produktach najbardziej poszukiwanych - hype, takich jak Yeezy) od daty zakupu. Sprawdź na paragonie dokładną datę zakupu.

Pamiętaj: produkty personalizowane tworzymy tylko i wyłącznie dla Ciebie, dlatego nie podlegają one wymianie, chyba że mają wadę produkcyjną.

Czy artykuł był pomocny?

Tak / Nie

Gdzie jest moje zamówienie?

Zaloguj się lub skorzystaj z funkcji monitorowania (Tracker), aby śledzić swoje zamówienie, rozpocząć zwrot, anulować lub sprawdzić status zwrotu pieniędzy.

Nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

ZWRÓĆ SIĘ DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Pon.- Pt.: 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 17:00