alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Czy mogę zamówić produkt w przedsprzedaży lub zarezerwować go?

Zamówienie w przedsprzedaży w sklepie internetowym adidas
Jeśli chcesz kupić w internetowym sklepie adidas produkt, który jeszcze nie jest dostępny, możesz zamówić go przed oficjalną datą premiery. Zamówiony w przedsprzedaży produkt zostanie wysłany do Ciebie zaraz po tym, jak trafi do dystrybucji. Twój rachunek zostanie obciążony dopiero po wysłaniu produktu na Twój adres.
 
Jeśli produkt można zamówić w przedsprzedaży na stronie sklepu internetowego adidas, jest on oznaczony zielonym symbolem z napisem ‘PRZEDSPRZEDAŻ’. Po prostu dodaj produkt do swojego koszyka i przejdź do finalizowania transakcji. Kiedy produkt zostanie wysłany do Ciebie, otrzymasz e-mail potwierdzający wysyłkę, a w nim numer oraz link, które pozwolą Ci monitorować przesyłkę.
 
 
Pamiętaj, że: Zakup produktów, które mają ponownie pojawić się w magazynie, a aktualnie są niedostępne w określonych rozmiarach, różni się od zakupu w przedsprzedaży. 
 
 
Zarezerwuj online i odbierz w sklepie
Dzięki usłudze Zamów i odbierz osobiście możesz zarezerwować wybrane produkty w sklepie internetowym adidas i odebrać je osobiście w stacjonarnym sklepie adidas w Twojej okolicy. A to oznacza, że możesz je najpierw przymierzyć, a potem zdecydować o zakupie. Złóż zamówienie w sklepie internetowym i wybierz opcję odbioru w sklepie.

CZY ARTYKUŁ BYŁ POMOCNY?

GDZIE JEST MOJE ZAMÓWIENIE?

Zaloguj się lub skorzystaj z funkcji monitorowania (Tracker), aby śledzić swoje zamówienie, rozpocząć zwrot, anulować lub sprawdzić status zwrotu pieniędzy.

NADAL NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE?

ZWRÓĆ SIĘ DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Pon.- Pt.: 08:00 - 18:00

Sobota: 09:00 - 17:00