alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Rozmiary butów dla dzieci

Dziecięce stopy mogą urosnąć aż o trzy rozmiary w ciągu roku. Nie daj się zaskoczyć. Dowiedz się, krok po kroku, jak je mierzyć i jak sprawdzić ich rozmiar.

Znajdź ich rozmiar adidas

Ustaw dziecko przy ścianie i zmierz długość stopy od pięty po końcówkę największego palca. Zapisz wynik. Dopasuj długość do tablicy rozmiarów na stronie produktowej adidas, aby określić rozmiar ich stóp.

Sprawdź z adiFIT

Postaw stopę dziecka na wkładce adiFIT. Jest trochę większa? Kup jeden rozmiar większe. Jest trochę mniejsza? Kup jeden rozmiar mniejsze. Dokładnie pasuje? Idealne dopasowanie. Do rozmiaru EU 35 (UK 2.5).

Regulacja klimatyczna

Wkładka OrthoLite® pomaga w utrzymaniu właściwej temperatury w bucie, co przekłada się na zdrowie stopy.

Elastyczna przednia część buta

Stopy, które rosną, wymagają większej swobody ruchu. Miękkie podeszwy to większa elastyczność, a także ochrona.

Precyzyjne wsparcie podbicia stopy

Lepiej dostosowuje się do zachowania stopy i wspomaga rozwój mięśni.

Niskie uniesienie pięty

Delikatne uniesienie pięty redukuje ryzyko płaskostopia i wspiera właściwą pozycję stopy oraz sylwetkę.