alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
logo

NOWA FALA ZMIAN

Zanieczyszczenie plastikiem to problem globalny. PRIMEBLUE, materiał wyprodukowane z Parley Ocean Plastic, jest pomysłem na jego rozwiązanie.

NOWA FALA NA KORCIE

Chcemy mieć swój wkład w eliminowanie zanieczyszczenia plastikiem. Bądź częścią tej zmiany, wybierz kolekcję PRIMEBLUE, wykonaną z Parley Ocean Plastic.
logo
Przedstawiamy PRIMEBLUE, nową koncept strojów sportowych, która pomaga walczyć z plastikowymi odpadami.

OBSERWUJ NAS