Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

UltraBoost

 
[129]

ULTRABOOST 20

Ultraboost 20 mają nowoczesną cholewkę Primeknit z technologią Tailored Fibre Placement (TFP). To technika bardzo ścisłego dopasowywania poszczególnych włókien, która zmniejsza wagę cholewki. Zostały one precyzyjnie rozmieszczone, aby zapewnić wsparcie tam, gdzie najbardziej tego potrzebujesz.
1 / 3
Strona:z 3

Ultraboost

Stale aspirujesz do pobijania własnych biegowych rekordów? Zapewnij swoim stopom maksymalny komfort i sięgaj wysokich celów z adidas Ultraboost, dzięki którym twoje ciało dostanie dodatkowej dawki energii. Nieważne na jakiej nawierzchni biegasz - w środku miasta czy w lesie - buty Ultraboost gwarantują poczucie lekkości i doskonałą amortyzację w każdych warunkach. Dzięki swojej uniwersalności ten model jest idealny do wszelkiego rodzaju biegów, od tych lekkich po najbardziej intensywne i wymagające.

Większa kontrola i wydajność

Lata obserwacji i poszukiwań zaowocowały stworzeniem pianki Boost w środkowej podeszwie, która w 2013 roku okazała się być rewolucją w butach do biegania. Oprócz miękkości, dodaje krokom sprężystości i energii, a także zapewnia należytą ochronę. Buty adidas Ultraboost sprawiają, że bieganie jest bardziej wydajne, a ty nie ograniczasz swoich możliwości. Podczas gdy wytrzymała pianka Boost pomaga przy amortyzacji w trakcie biegu, elastyczna cholewka dopasowuje się to twojej stopy. W rezultacie bieganie jest jeszcze przyjemniejsze, a twój cel na wyciągnięcie ręki. Aby doświadczyć większej pewności i kontroli nad ruchami podczas dynamicznego biegania, buty Ultraboost posiadają również Tuned Torsion Spring - system, który pomaga w zachowaniu płynności.

Wzbij się na nowy poziom

Chęć stworzenia idealnych butów dla biegaczy, które sprostają ich oczekiwaniom, doprowadziła do powstania najnowszego modelu adidas Ultraboost. Połączenie i dopracowanie kilku najważniejszych elementów pozwoliło na produkcję uniwersalnego i funkcjonalnego buta do biegania, który może umożliwić osiąganie najlepszych wyników. Innowacyjna technologia zastosowana w Ultraboost daje biegaczom jeszcze więcej Boosta, lekkości i dodatkowej wydajności. Delikatna, pozbawiona szwów cholewka Primeknit 360 zapewnia stopom lepsze dopasowanie i wsparcie w trakcie ruchu, które jest spotęgowane dzięki użyciu 3D Heel Frame. Ulepszony Tuned Torsion Spring dodaje butom sprężystości i zapewnia stabilne lądowanie oraz większą siłę wybicia. Dzięki wzbogaconej o 20% piance Boost, zwracającej jeszcze więcej energii, będziesz nie do zatrzymania i szybko wzbijesz się na wyższy poziom.