adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

adidas Y-3

 
[155]
1 / 4
Strona:z 4

adidas Y3

Styl oraz odwaga i kreatywność to elementy, które stanowią o sile adidas Y-3. Niepowtarzalne wrażenie, jakie zostawiają prezentuje na przykład adidas Y-3 Light Parachute Skort. Stworzony poprzez inspirację spadochronami i żaglami, elastyczny skort, łączący w sobie elementy szortów i spódnicy, będzie bardzo wygodnym ubiorem. Dzięki sznurkom istnieje możliwość regulacji i dopasowania ubrania do siebie. Całości dopełniają, znajdujące się na boku się 3-Stripes i logo adidas Y-3 w talii. Kolejnym rewelacyjnym modelem reprezentującym linię Y-3 są spodnie Y-3 Knit. Te stylowe spodnie z długimi, wywijanymi mankietami będą bardzo ciekawym elementem stroju. 3-Stripes oraz wyróżniające się logo Y-3 dodają spodniom szyku, a przednie kieszenie zamykane na suwak, użyteczności. Ciekawą opcją jest także koszulka Y-3 Yohji Love, która łączy klasyczny styl z grafiką z wyszywanymi różami na plecach. Koszulka została wykonana w 100% z bawełny – adidas jest partnerem Better Cotton Initiative - organizacji, która dba o podnoszenie standardów uprawy bawełny na świecie. Inną propozycją również wykonaną w pełni z bawełny, zgodnie z zasadami Better Cotton Initiative, jest bluza Y-3 Signature Graphic. Charakterystyczna, wielowarstwowa grafika Y-3 umieszczona na plecach podkreśla przynależność do linii oraz swobodnego ducha. Cały design jest skonstruowany tak, by był luźny, ale zarazem dobrze układał się na ciele.

Pokaż swoją kreatywność i ciekawy styl

Linia adidas Y-3 to połączenie prostoty, minimalizmu oraz interesujących i inspirujących grafik i dodatków. Materiały, z których wykonane są koszulki, bluzy czy skorty Y-3 zapewniają wygodę w codziennym użytkowaniu, natomiast design i konstrukcja sprawią, że uczucie luzu nigdy cię nie opuści. Ponadto, dzięki partnerstwie z Better Cotton Initiative możesz wesprzeć adidas w staraniach o lepsze warunki pracy osób uprawiających bawełnę, dzięki której ubrania są tak wygodne i komfortowe.

Załóż je na wspólne wyjście i zainspiruj znajomych

Ubrania Y-3 to sposób na to, aby wyjść do miasta z jasnym przekazem. Wybierając stroje z linii Y-3 eksponujesz swoją kreatywną duszę, a przy okazji masz szansę natchnąć swoich przyjaciół do działania. Dodaj odrobinę świeżości i dobrego stylu dzięki adidas Y-3.